0
Twój koszyk
0

Biały kask Giro Agilis Integrated Mips 2024 to właściwy wybór dla rowerzystów poszukujących kasku, który łączy lekkość i trochę głębsze pokrycie głowy z wieloma funkcjami związanymi z jazdą szosową i na różnych nawierzchniach.

Dopasowanie jest wygodne i bezpieczne dzięki doborowi Super Fit Engineered i regulowanemu systemowi Roc Loc® 5, który łączy regulacje dopasowania i pozycjonowania.

Zewnętrzna skorupa Hardbody ™ rozciąga się na wnętrze kasku i jest uformowana z twardego poliwęglanu, który jest trwale stopiony z wkładką piankową EPS przy użyciu naszego procesu In-Mold ™ w celu ulepszenia trwałości i wentylacji bez nadmiernej objętości.

Użyte technologie w kasku Giro Agilis Integrated Mips 2024:

  • Coolfit aniti-micorbial padding – wkładki antybakteryjne pomagają pochłaniać pot i wilgoć, zapewniając jednocześnie trwałe działanie antybakteryjne;
  • Deep Internal Channeling – w połączeniu z masywnymi otworami wentylacyjnymi wewnętrzny kanał wymusza przepływ powietrza przez skórę głowy, zapewniając niezwykłą moc chłodzenia;
  • In-Mold Construction – konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski „in-mold” są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski;
  • Roc Loc 5 – ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania naśladuje ROC Loc 5, pozwalając Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.
  • Wind Tunnel Wentilation – kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.

Biały kask Giro Agilis Integrated Mips 2024 oferuje wysoki poziom komfortu

posiada aż 32 otworów wentylacyjnych z wewnętrznymi kanalikami. Za komfort użytkowania odpowiadają antybakteryjna wyściółka Coolfit i lekkie paski z klamrą Slimline.

Warto zobaczyć:

Kask O’Neal Blade Polyacrylite Black-Gold

Kask Merida Beetle

Kask Merida Psycho

 

Waga 0,34 kg
Kolekcja

2024

Kolor Kasku

matt white

Marka

Model kasku

agilis integrated mips

Obwód głowy

55-59, 59-63

Rodzaj kasku

uniwersalny

Rok produkcji

2024

Stan

nowy

Typ kasku

szosowy

Rozmiar kasku

L(59-63cm), M(55-59cm)

Może spodoba się również…

Dlaczego ludzie kochają nasze produkty

Wysokiej jakości produkty pozyskiwane w sposób etyczny w przystępnych cenach

Bądź pierwszą osobą, która zostawi recenzję.

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Biały kask Giro Agilis Integrated Mips 2024

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię.